Misja, Wizja i Cel

 

Misja Lean Time

Portal LeanTime.pl gromadzi w jednym miejscu wszystkie podmioty oferujące rozwiązania z zakresu Lean Management i ich produkty (zarówno wyroby jak i usługi), ułatwiając praktykom szczupłego zarządzania odnalezienie optymalnych rozwiązań problemów z jakimi zmagają się na codzień w swoich przedsiębiorstwach oraz inspirując do ciągłego doskonalenia.

 

Wizja Lean Time

Portal LeanTime.pl konsekwentnie poszerza bazę firm oraz produktów (zarówno wyrobów jak i usług) związanych z ciągłym doskonaleniem. Swoim odbiorcom – praktykom szczupłego zarządzania - pomaga dobrać optymalne rozwiązania ich problemów porównując artykuły cenowo (dane wprost od producentów) i jakościowo (opinie użytkowników). Portal LeanTime.pl współpracuje z Partnerami i Klientami serwisu, którzy wspierają go swoją wiedzą i doświadczeniem w branży. Dzięki temu dostarcza ogłoszeniodawcom korzyści biznesowe i strategiczne czynniki ich przewagi konkurencyjnej. Konsekwentnie inwestuje w wiedzę i rozwój koncentrując się na obszarach jego kluczowych kompetencji.

 

Cel Lean Time

Celem portalu LeanTime.pl jest to, aby jego użytkownicy otrzymywali optymalne rozwiązania swoich problemów i aby polecali te rozwiązania innym. Projekt nieustannie dąży do zdobycia pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań Lean Management w Polsce.


Newsletter LeanTime.pl!

Zapisz się i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, konferencjami, targami, warsztatami, szkoleniami i książkami oraz wszystkim innym związanym z Lean Management w Polsce!