Sty 16

XI Otwarta Konferencja SPIN - Lean: zdalna transformacja - zapowiedź


Zapraszamy do rejestracji na XI Otwartą Konferencję Service Process Improvement Network - Lean - Zdalna Transformacja, która odbędzie się w dniach 10-12 lutego 2021r. Ze względu na obowiązującą sytuację wydarzenie będzie odbywać się w formie on-line.

Wszystkie najważniejsze informacje, program konferencji oraz formularz zapisu dostępne są na naszej stronie internetowej.

Dzień pierwszy (10.02.2021) to całodzienne warsztaty prowadzone przez uznanych praktyków biznesowych. Będzie to 9 spotkań w tematyce Lean Management, jak i zagadnień wspierających Continuous Improvement. Szczegółowy plan warsztatów wraz z opisem prowadzących znajduje się na stronie zapisów.

Warsztaty będą w formie online i trwać będą 6 godzin (4x 1,5 godziny).

Masterclasses (11.02.2021) – to otwarte dla uczestników panele dyskusyjne w kameralnym gronie, które odbędą się w godzinach popołudniowych, po zakończeniu drugiego dnia konferencji.

Stanowią one zarówno formę integracji / networkingu jak i możliwość wymiany doświadczeń z naszymi prelegentami oraz ekspertami.

Dzień drugi i trzeci (11. – 12.02.2021) to wystąpienia prelegentów w formie webinarów. Każdego dnia odbędą się dwa sloty po około 1,5 godziny każdy, w trakcie których usłyszycie po 2 lub 3 wystąpienia. Podczas konferencji skupimy się zarówno na aspektach twardych, tzw. business cases oraz miękkich - komunikacji oraz przywództwie, które odgrywają coraz większą rolę w dążeniu do doskonałości procesów biznesowych.

Postawimy również przed naszymi gośćmi pytanie - co dalej z Lean Management? Jaka jest jego przyszłość?

UWAGA, UWAGA - podczas konferencji szykujemy również dla Was niespodziankę - oddajemy Wam jedną prelekcje (20-25 minut). Jeśli chciałbyś/chciałabyś pochwalić się swoim osiągnięciem zawodowym związanym z Continuous Improvement w środowisku home-office zgłoś swój temat za pośrednictwem ninejszego formularza. Na Wasze propozycje czekamy do końca dnia 16.01.2021.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem konferencja@spinetwork.pl

Link do rejestracji: KLIK

undefined
Newsletter LeanTime.pl!

Zapisz się i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, konferencjami, targami, warsztatami, szkoleniami i książkami oraz wszystkim innym związanym z Lean Management w Polsce!