Lut 09

X Konferencja SPIN: Beyond RPA - zapowiedź


Konferencja SPIN „Beyond RPA” czyli automatyzacja nie tylko z wykorzystaniem narzędzi RPA to dziesiąta edycja konferencji organizowanej przez Service Process Improvement Network. Stowarzyszenie powstało w celu promowania idei ciągłego doskonalenia, zarówno na poziomie biznesowym jak i indywidualnym i zrzesza praktyków zawodowo zajmujących się tą tematyką.

Konferencja prowadzona jest w formie zdalnej.

Dzień pierwszy i drugi (22 – 23.09.2020)

– to wystąpienia prelegentów w formie webinarów. Temat przewodni konferencji to „Beyond RPA” czyli automatyzacja nie tylko z wykorzystaniem narzędzi RPA. Oprócz odpowiedzi na pytanie czy platformy robotyzacji procesów to chwilowa moda, której udzieli prof. dr hab Andrzej Sobczak, prelegenci opowiedzą o tym czy A.I. w biznesie to fikcja, jak wdrażać inteligentne narzędzia OCR, czym są rozwiązania low-code lub no-code oraz czy BPMS i RPA mogą się polubić

Dni wykładowe konferencji są darmowe.

Dzień trzeci (24.09.2020)

– to całodzienne szkolenia dostarczane przez doświadczonych praktyków. Szkolenia pozwolą  poszerzyć wiedzę z obszaru automatyzacji, robotyzacji, nowych technologii oraz zarządzania procesami. Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się, że eksploracja danych może być prosta oraz jak zacząć wdrażać rozwiązania A.I. w organizacji. Nauczą się jak tworzyć rozwiązania do analizy danych w chmurze Microsoft Azure i prowadzić złożone programy automatyzacyjne.

Dzień czwarty (25.09.2020)

– to tzw. Masterclasses, czyli panele dyskusyjne w kameralnym gronie. Tego dnia uczestnicy będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami w wybranych obszarach związanych z automatyzacją procesów z innymi praktykami i ekspertami. Tematy dyskusji to m.in. Czy RPA ma przyszłość, Praktyczne wykorzystanie Machine Learning w biznesie, Największe przeszkody w projektach automatyzacyjnych, Budowa CoE / Wdrażanie RPA w dużej firmie.

Cała konferencja prowadzona jest w języku polskim.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz formularz zapisu znajduje się na stronie internetowej: https://spinetwork.pl/pl/x-otwarta-konferencja-spin/
Newsletter LeanTime.pl!

Zapisz się i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, konferencjami, targami, warsztatami, szkoleniami i książkami oraz wszystkim innym związanym z Lean Management w Polsce!