Sty 10

Webinarium: ciągłe doskonalenie - rozwiązania na teraz! - zapowiedź


Zapraszamy na bezpłatne webinarium, poświęcone tematyce Lean Management i zastosowaniu jej narzędzi w organizacji.

Dołącz bezpłatnie do webinarium informacyjnego „Ciągłe doskonalenie - rozwiązania na teraz!", które odbędzie się 12.01. o 19:00, w czasie którego dowiesz się jak bardzo kaizen/lean może pomóc Ci w radzeniu sobie z wyzwaniami, pojawiającymi się w Twojej firmie w czasach płynnej nowoczesności.

Webinarium poprowadzi Konsultant prowadzący studia podyplomowe Akademia Kaizen, dedykowane osobom zajmującym się wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania i programów usprawnienia produkcji. Program studiów powstał w partnerstwie Instytutu Organizacji Systemów Produkcyjnych Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej z Kaizen Institute oraz Instytutem Industry 4.0.

Webinarium dedykowane jest szczególnie dla osób, którym bliska jest tematyka lean, dla praktyków Kaizen, pracowników działów Lean, Managementu oraz osób odpowiedzialnych za rozwój kompetencji pracowników.

Zapraszamy do rejestracji! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunki i zasady KAIZEN™ Webinars ONLINE:
  1. Spotkanie jest prowadzone online przy użyciu interaktywnej platformy do komunikacji
  2. Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego Uczestnik otrzyma mailem link z dostępem do spotkania (link zostanie przesłany w dniu spotkania)
  3. Udział w spotkaniu jest bezpłatny
  4. Czas trwania 19:00 - 20:00
  5. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim
  6. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia na spotkanie osób z firm konkurencyjnych
  7. Poprzez przesłanie zgłoszenia Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych uczestnika w celach informacyjnych i marketingowych przez Organizatora

Link do rejestracji: KLIK

undefined
Newsletter LeanTime.pl!

Zapisz się i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, konferencjami, targami, warsztatami, szkoleniami i książkami oraz wszystkim innym związanym z Lean Management w Polsce!