Czer 07

VI Europejski Kongres Lean Manufacturing - zapowiedź


W dniach 19-21.09.2019r. w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie VI edycja Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing. To spotkanie dyrektorów, managerów, kierowników wyższego szczebla, a także wszystkich zainteresowanych szczupłym zarządzaniem. 

Formuła wydarzenia jest trzydniowa i zawiera zarówno prelekcje ekspertów, panele dyskusyjne jak i część praktyczną pozwalającą skonfrontować ją z teorią. 
W tym roku uczestnicy odwiedzą takie firmy produkcyjne jak Electrolux, Adient Seating Poland oraz Toyota Motor Manufacturing Poland – lidera i wzór w zakresie lean management. 
Trzeci dzień to warsztaty symulujące prawdziwe procesy produkcyjne przybliżające narzędzia stosowane w lean manufacturing i rezultaty ich zastosowań, zasady szczupłego zarządzania oraz mierniki efektywności procesów.

Europejski Kongres Lean Manufacturing to jedno w ważniejszych wydarzeń z zakresu szczupłego zarządzania, to spotkanie profesjonalistów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz okazja do nawiązania nowych biznesowych relacji.  

Szczegółowe informacje: www.kongreslean.pl