Mar 25

Pierwsze w Polsce SYMPOZJUM LEAN HEALTHCARE - zapowiedź


Mamy przyjemność zaprosić Państwa na jedyne w Polsce Sympozjum Lean Healthcare, które odbędzie się 31 maja 2019 w Business Link Toruń Toruński Inkubator Technologiczny Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Toruniu.

Celem wydarzenia jest przedstawienie innowacyjnej metody zarządzania w placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach jak i laboratoriach zgodnie z podejściem lean management - szczupłego zarządzania tj. lean healthcare. Program planowanego Sympozjum ma za zadanie w zwięzły sposób przedstawić możliwości wykorzystania narzędzi lean healthcare w pokonywaniu problemów w codziennym funkcjonowaniu placówek ochrony zdrowia, w tym m.in.skrócenia czasu pobytu chorego w szpitalu bez szkody dla jakości opieki i leczenia, przekładając to na wzrost efektywności finansowej organizacji, poprawy bezpieczeństwa pacjenta, minimalizacji ryzyk, zdarzeń niepożądanych, poprawy komunikacji oraz optymalizacji zapasów magazynowych.

Wydarzenie ma charakter sympozjum, na które zapraszamy kadrę zarządzającą oraz właścicieli placówek medycznych z Polski, a także personel medyczny odpowiedzialny za organizację i przebieg procesów klinicznych, pion finansowy jednostek, pełnomocników SZJ jak i pasjonatów lean management. By zaszczepić nowoczesne rozwiązania, zapraszamy również studentów.

Jest to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, zorganizowane w formie bezpłatnej dla uczestników.

Agenda wydarzenia jest nietypowa, ponieważ proponujemy wykłady jak również praktyczne warsztaty.

Jeśli są Państwo zainteresowani wydarzeniem, bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 30 maja 2019 dostępnego na stronie www.leanhospitals.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: Katarzyna Złotowska, 508 238 811.

Link do wydarzenia: https://www.leanhospitals.pl/2019/04/02/sympozjum-lean-healthcare/