Sty 12

PATH. Mentoring w firmie - zapowiedź


Zapraszamy Was na LIVE STREAM nt. MENTORINGU.

MENTORING według Europejskiego Centrum Mentoringu to: „dobrowolna, niezależna od hierarchii służbowej, pomoc udzielana przez jednego człowieka drugiemu, dzięki czemu może on poczynić znaczny postęp w wiedzy, pracy zawodowej lub sposobie myślenia”

Kim zatem jest MENTOR? Jaki powinien być? Jakie korzyści płyną z mentoringu i kiedy zdecydować się na tę formę rozwijania kompetencji?

Na te i inne pytania odpowie Nasz Specjalny Gość: Greg Albrecht.

Założyciel Albrecht&Partners, certyfikowany coach w International Coaching Community oraz Gallup-Certified Strengths Coach. Greg realizuje globalne projekty mentoringowe dla startupów w ramach m.in Google for Startups, Google PeopleLab i Youth Business Poland. O Gregu opowiemy Wam jeszcze więcej, a tych co, nie chcą czekać, zapraszamy na stronę: https://gregalbrecht.io/pl/

Co jeszcze Cię czeka 27.01?

W drugiej części spotkania, zaprezentujemy podsumowanie wyników badania, które przeprowadzamy w dniach 4-24.01 br. w Polsce nt. sposobów rozwijania kompetencji oraz popularności mentoringu w firmach i organizacjach. Pytamy, firmy i organizacje, które wdrażają Ciągłe Doskonalenie, oraz takie, dla których temat jest nieznany. Jakie wnioski wspólnie wyciągniemy z tego przedsięwzięcia? Nie możemy się doczekać!!!

Link do wydarzenia na LinkedIn: KLIK

Pozdrawiamy,
Ekipa PATH

Masz pytania?
napisz do nas: path@szkoladoskonalenia.pl
https://szkoladoskonalenia.pl/

undefined
Newsletter LeanTime.pl!

Zapisz się i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, konferencjami, targami, warsztatami, szkoleniami i książkami oraz wszystkim innym związanym z Lean Management w Polsce!