Czer 07

KONKURS - Menedżer Produkcji


Drodzy użytkownicy serwisu LeanTime.pl! Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez wydawcę czasopisma Menedżer Produkcji wspólnie z Lean Time, w którym do zgarnięcia aż 3 niezwykle wartościowe nagrody! Szczegóły poniżej:

Menedżer Produkcji – jedyne takie czasopismo, które poświęcone jest zagadnieniom związanym z zarządzaniem pracownikami na hali produkcyjnej. To odpowiedź na realne potrzeby, które zgłaszają osoby kierujące pracownikami operacyjnymi. Menedżer Produkcji oparty jest na licznych przykładach, które pomagają efektywnie kierować zespołami pracowników i rozwiązywać problemy na hali produkcyjnej.

Lean Time razem z Menedżerem Produkcji ogłasza konkurs!

Zaproponuj tytuł artykułu, który zostanie opublikowany na łamach Menedżera Produkcji. Do wygrania atrakcyjne nagrody! Rozwijaj Menedżera razem z nami!

Zasady konkursu:

Zaproponuj tytuł artykułu, jaki chciałbyś zobaczyć na łamach Menedżera Produkcji. Z pośród wszystkich przesłanych zgłoszeń nagrodzimy aż trzy najciekawsze propozycje, a najlepszy z tytułów zostanie opracowany przez jednego z naszych specjalistów i opublikowany w naszym czasopiśmie.

 

Nagrody:

1. miejsce - jeden egzemplarz czasopisma „Menedżer Produkcji” oraz książka "Doskonałość Produkcji" CEL I Eliyahu M. Goldratt, Jeff Cox,

2. miejsce – dwa numery czasopisma "Menedżer Produkcji",

3. miejsce – jeden egzemplarz czasopisma Menedżer Produkcji.

 

Tylko najciekawsze tytuły wygrywają! Skład komisji konkursowej: Kacper RajewskiMarietta LewandowskaKatarzyna Kolenda.

Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić następujące warunki:

- zaproponować tytuł artykułu, który zostanie opublikowany na łamach czasopisma Menedżer Produkcji, podzielić się opinią na temat Menedżera Produkcji wypełniając ankietę oraz podać dane kontaktowe.

LINK DO ANKIETY: https://menedzerprodukcji.webankieta.pl/

Konkurs trwa do godziny 24:00 w poniedziałek 17.06.2019, a zwycięzców ogłosimy na łamach serwisu LeanTime.pl do godziny 20:00 w piątek 21.06.2019.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest pod tym linkiem: REGULAMIN.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie,

Rafał Wysocki, Lean Time wraz z wydawcą czasopisma Menedżer Produkcji