Czer 05

I Production Meeting: Lean praktycznie - zapowiedź


I PRODUCTION MEETING – Lean Praktycznie

17-19 wrzesień 2019 r. Rzeszów

W dniach 17-19.09.2019r. w Rzeszowie odbędzie się I Konferencja Production Meeting - Lean Praktycznie. To pierwsze takie spotkanie w południowo-wschodniej Polsce organizowane przez praktyków dla wszystkich zainteresowanych tematyką Szczupłego Zarządzaniem.

Mnóstwo inspiracji, pomysłów i narzędzi. 1 wydarzenie, a na nim aż 13 prelegentów i 22 tematy do omówienia – jednym słowem wiedza w pigułce. Trenerzy maja jej jeszcze więcej, ale program jest już napięty do granic możliwości.

Na konferencji powinien pojawić się każdy kto chce lub doskonali procesy produkcyjne i nie tylko produkcyjne.

Trzydniowa formuła wydarzenia będzie zawierać konferencję z prelekcjami i panelami dyskusyjnym oraz dwudniowe warsztaty praktyczne w wybranej tematyce. Wielką niespodzianką dla uczestników jest projekt EKO – wszystkim Nam zależy na przyszłości następnych pokoleń, a dodatkowo można jeszcze wygenerować oszczędności w Firmie ?

Organizatorzy postawili na wiedzę praktyczna prelegentów pracujących na co dzień w różnych sektorach przemysłu. Zróżnicowana tematyka oraz innowacyjne zagadnienia.

W skrócie o konferencji I Production Meeting:

Metoda 623 – Skuteczna Burza Mózgów. Warsztat dla uczestników konferencji;

Turkus – czyli Lean w Polityce personalnej firmy;

Zasady i metody Lean – uniwersalne czy specyficzne?

MOD – Mistrz Osobistej Doskonałości;

PSP – statystyczne słupki czy zaangażowanie pracowników?

Raport 8D – jakość to zysk Firmy. Zajęcia warsztatowe;

Diagram Spaghetti. Warsztat dla Uczestników;

Green Lean – EcoProjekt oszczędnościowy dla Twojej Firmy;

Wdrożenie Autonomicznego Utrzymania Ruchu;

WeSenseAll – drgania to informacje;

Rolowanie informacji w strukturze Firmy. Zniekształcenia;

SCRUGEM. SCRUM w Gembie. Zwinne Zarządzanie na produkcji;

Model pracy polskiego pracownika. Podstawy i motywacje;

Interaktywny Meeting Rozwoju – IMR – przedstawiona będzie formuła w której każdy może zostać kreatorem zmiany. Jak to możliwe – wszystkiego się dowiecie na Konferencji jako Pierwsi.

Nowoczesna formuła konferencji zapewni, iż każdy uczestnik będzie mógł poznać od strony praktycznej nowe narzędzia i zaznajomić się z zasadami ich działania.

Nie zabraknie również Open Space na którym będziemy mogli porozmawiać z trenerami oraz uczestnikami konferencji, wymienić poglądy i doświadczenia. Pyszna kawa i poczęstunek wprowadzi nas w nastrój rozluźnienia i doda energii.

Część warsztatowa konferencji ma w swojej ofercie:

Decyzje strategiczne z zmianie kultury organizacyjnej

Efektywność osobista – nawyki, które kocha świat

Effective Problem Solving – Bez PDCA się nie uda

Wizualne Zarządzanie Wynikami

Program Sugestii Pracowniczych. Czego nie robić aby działało

Filary TPM – Autonomiczne Utrzymanie Ruchu

GreenKOROMO – Specjal Edition

Dwudniowe intensywnie praktyczne warsztaty na których poznacie temat od podstaw. Zaangażowanie uczestników w czynny udział warsztatów jest świetną metodą pierwszej praktyki. Nauka, praktyka, dyskusja oraz wiele atrakcji które przygotowali trenerzy aby warsztaty były niepowtarzalne i na długo zostały w pamięci. Organizatorzy nie zapomnieli również o materiałach naukowych dla uczestników które będą dostępne w nowoczesnej formule.

Ponadto w Hotelu Wellness & SPA Nowy Dwór na hasło Production Meeting, przygotowane są specjalne rabaty na pokoje. Wszyscy uczestnicy konferencji i warsztatów korzystający z noclegu mają zapewniony darmowy dostęp do Strefy Wellness : Hydromasaże, kompleks saun, strefa schładzania, jacuzzi, salka fitness, basen. A wszystko to, aby wieczorem odpocząć przed kolejnym dniem i nabrać siły do następnych wyzwań.

Lean Praktycznie to jedno z najświeższych wydarzeń wpisujących się w kalendarz Lean-owy. Spotkanie profesjonalistów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniami. To również świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i relacji biznesowych. Bogaty program konferencji zapewni że wyjdziecie pełni nowej wiedzy i inspiracji.

Mamy nadzieję że to wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarium Eventów Lean-owych,a grono odbiorców z roku na rok będzie się powiększać, bo warto tam być.

Co? 1 Production Meeting

Kiedy? 17-19.09.2019

Gdzie? Rzeszów

Kto? Kancelaria Wsparcia Rozwoju Mariusz Pawlik

Więcej? www.leanpraktycznie.pl