E-learning

Optymalizacja procesów poprzez eliminację marnotrawstw czy zwiększanie kluczowych wskaźników produkcyjnych z pewnością wymaga praktycznej znajomości narzędzi Lean i umiejętnego nimi posługiwania się. Aby je zrozumieć i móc w pełni wykorzystać należy jednak posiadać solidny fundament w postaci wiedzy teoretycznej.

W swojej ofercie przewiduję szeroko rozbudowaną platformę e-learningową, która będzie umożliwiała ukończenie certyfikowanych kursów z zakresu Lean Management. Przeczytanie wielu książek w dzisiejszych czasach nie stanowi problemu, jest natomiast z całą pewnością czasochłonne. W e-kursach Lean Time znajdziecie Państwo kwintesencje literaturowych definicji i opisów będącą nośnikiem najważniejszych informacji, która w przystępny sposób wyczerpie dany temat. Uzyskanie certyfikatu będzie gwarantowało uczestnikowi posiadanie absolutnie wystarczających podstaw teoretycznych do rozpoczęcia pierwszych projektów Lean.

Platforma jest w trakcie budowy. Informację o jej uruchomieniu znajdą Państwo na BLOGu oraz na profilu Lean Time na FACEBOOKu.